• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Závodíme s Aktivní Desítkou v roce 2017


Představujeme Vám sportovní a volnočasový projekt Aktivní desítka, který vznikl na počátku roku 2017 s cílem přivést občany městské části Praha 10 ke sportu a k aktivnímu trávení volného času.

 

V rámci projektu mohou občané městské části Praha 10 trávit celý rok sportovními a volnočasovými aktivitami, které jsou buď jednodenní, nebo pravidelně se opakující.

Aktivity, které v rámci projektu připravujeme, oslovují širokou veřejnost a přijít si zasportovat tak mohou rodiče s dětmi, senioři, ale také skupina přátel, sousedů či spolužáků.

Prostřednictvím projektu Aktivní desítka jsme se v letošním roce rozhodli přiblížit občanům známé i méně známé sporty formou deseti amatérských závodů v Praze 10.

Každý měsíc připravujeme pro občany městské části Praha 10 sportovní den, ve kterém se budou konat závody ve vybrané sportovní disciplíně (např. společenské hry, beach volejbal, tenis, běh, badminton, atd.). V rámci doprovodného programu si budou moci sportovní disciplínu pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet i úplní začátečníci všech věkových kategorií. Součástí sportovního dne bude také den otevřených dveří sportoviště, kde se akce bude konat. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout, jaké sportovní aktivity sportoviště nabízí a vybrané z nich opět vyzkoušet společně s trenéry.

Součástí sportovního dne bude také program pro nejmenší děti, pro které připravujeme dětský koutek, školičku sportů či drobné závody o zajímavé ceny.

V rámci projektu Aktivní desítka se představí při exhibičním turnaji také vrcholoví sportovci.

Naším cílem je, aby občané městské části Praha 10, strávili na sportovní akci příjemné aktivní odpoledne plné zábavy, sportovních turnajů a utkání, doprovodných aktivit a pohody.

!SPORTUJTE S DESÍTKOU PO CELÝ ROK! Každý měsíc pro Vás připravujeme jeden sportovní závod. Pro více informací o jednotlivých závodech navštivte webové stránky www.aktivnidesitka.cz.

 

!!!Máme pro Vás soutěž s projektem Aktivní desítka! Za každý vyhraný závod získáte medaili s logem aktivní desítky, kdo posbírá nejvíce medailí, může se v závěru roku těšit, že získá hodnotné ceny!!!

 

Přijďte s námi soutěžit, změřte si síly se svými kamarády, rodinou, sousedy, nebo jen sami se sebou! Poznejte nové sporty a vyzkoušejte si nové sportovní dovednosti, na DESÍTCE může sportovat každý!

 

O Sportovním výboru MČ Praha 10

Předsedkyně: Kateřina Peštová

Kontakty: 267 093 318, katerinap@praha10.cz

Sekretariát: Zuzana Dousková

Tel: 267 093 243   E-mail: zuzanado@praha10.cz

Adresa: Vršovická 68, Praha 10

Informace o činnosti sportovního výboru